Тиждень англійської мови

19.03.2016 15:57

Загальновизнано, що позакласна робота з іноземної мови є невід’ємним складником всього процесу навчання іноземних мов.

Крім того, позакласна робота стимулює учнів до поглибленого вивчення мови, з використанням резервів кожної особистості окремо і колективу учнів в цілому. Учні, які не змогли з різних причин реалізувати себе на уроці, мають можливість розкрити свої приховані здібності під час позакласної роботи, адже саме тут створюється спеціальна атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги.

Тиждень англійської мови проходив у період з 18 по 25 січня.

В понеділок учні 7 класу на святковій лінійці розповіли про роль англійської мови у світі. Також була продемонстрована мультимедійна презентація «Англійська навколо нас».

У вівторок учні 2 класу взяли участь в пісенно-танцювальному ролику “If you are happy...”.

Яскравим та незабутнім був позакласний захід з англійської мови «Вовк та семеро козлят», проведений в 3 класі.

В четвер відбувся творчий конкурс “Знавці іноземних мов” англійською мовою серед учнів 8-9 класів,учні 9 класу були найактивнішими. Головною метою проведення такого позакласного заходу було розвиток в учнів навичок слухання та говоріння.

В п'ятницю було проведено інтелектуально-пошукову гру «Quest» для учнів 8 та 9 класів. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання.